Табір "Ерудит"

Tабір «Ерудит»

Положення про ДЗОВ "Ерудит" 

    Офіційний сайт - https://eruditdzov.bitrix24.site/#home 

Дитячий оздоровчий табір «Ерудит» - позашкільний оздоровчий заклад, створений у 2001 році з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей, задоволення їх багатогранних інтересів, духовних запитів, максимально використовуючи матеріальну, зокрема, комп'ютерну базу училища. 

Директор табору «Ерудит» досвідчений педагог, чудова жінка, прекрасний організатор, вимогливий керівник Марина Олександрівна.

«Ерудит» у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких він належить, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також Типовим положенням від 19.02.2004 р., зареєстрованим в Міністерстві юстиції України.

«Ерудит» - табір цілодобовий, сезонний. За типом - профільний, в ньому діти, поряд з оздоровленням та відпочинком, оволодівають навичками роботи з комп'ютером. Заняття проводяться в кабінетах, обладнаних найновішою комп"eютерною технікою, під керівництвом досвідчених викладачів, які допомагають дітям реалізувати свої права на задоволення інтелектуальних запитів відповідно до індивідуальних потреб. Навчання проводиться за чотирма напрямками:

Учасники олімпіад з інформатики різних рівнів та ті, хто бажав освоїти програмування та роботу з прикладними програмами за межами шкільного курсу мали змогу відвідувати «Літню школу юних інформатиків», заняття в якій проводили представники корпорації МICROSOFT. По закінченню навчання всі слухачі школи отримали сертифікати корпорації МICROSOFT.

Дитячий оздоровчий табір «Ерудит» працює за планом, затвердженим начальником табору. Зміст, форми та методи роботи в таборі визначені його Статутом. Вся діяльність педагогічного колективу та вихованців будується на принципах демократії й гуманізму, природовідповідності, національної спрямованості, пріоритетності загальнолюдських та національних культурно-історичних цінностей, ініціативи й самодіяльності дітей. У відповідності з планом роботи в таборі щоденно проводились театралізовані, спортивні та розважальні заходи, реалізовувались програми культурно-масового, естетичного, фізичного, патріотичного, національного спрямування. 

Надовго залишаться в дитячій пам'яті загонові вогники, вечори при свічах, конкурси акторської майстерності та «Леді і джентльмени», конкурс відеокліпів, «Модельне агентство» та конкурс юних перукарів в шоу-програмі «Зірки подіуму», гра на місцевості «В пошуках золотого руна», інтелектуально-розважальна програма «Сто до одного», День іменинника з його комічним футболом, оглядом жартівливих хорових колективів, конкурсно-розважальною програмою «День варення», виготовленням подарунків власними руками; а в ході Дня здоров'я - туристичний експрес, інтелектуальна вікторина «А чи знаєш ти?..», легкоатлетичні змагання «В здоровому тілі - здоровий дух», церемонія поховання згубних звичок. А ще - День пам'яті, присвячений 60-річчю визволення України від фашистів, вечір-спогад «Свято печеної картоплі», похід до меморіалу «Вічно живим». 1 День бізнесмена з організацією роботи приватних підприємств, рекламними плакатами, веселим Новим Сорочинським ярмарком, де на зароблені гроші-«еріки» можна було придбати багато не лише смачних, а й корисних товарів, зустрітися з Карасем і Одаркою, Солохою, Наталкою і Петром, Ііронею і Голохвостим, пограти в козацькі забави, попоїсти традиційних українських страв. Проводились і справи, що стали вже традиційними в таборах: «Стартінейджер», «Портрет табору», загальнотабірний вогник «В колі нових друзів», відкриття МОІ, веселі естафети між вожатими та вихованцями «Поклик джунглів», «Співоче поле» тощо.