Ліцей "Політ"

     Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії 

Новини ліцею

15.01.2024

Статті у фахових виданнях - усе під силу нашим ліцеїсткам!

Науковий журнал категорії Б «Вісник науки та освіти» (Серія «Філологія», Серія «Педагогіка», Серія «Соціологія», Серія «Культура і мистецтво», Серія «Історія та археологія»; випуск Nº 12(18) 2023) надрукував наукові розвідки наших учениць БОНДАРЕНКО Альони (Л-11А) «Репресивні заходи уряду рф після анексії Криму з 2014 року», МИХАЙЛЕНКО Єви (Л-9А) «Дослідження сучасних стилів танцю на прикладі народного хореографічного колективу „Арабеск"», МАЛЕЦЬ Анжели (Л-11А) «Етнокультурні заходи дозвілля жителів смт Градизьк Кременчуцького району».

Бажаємо нашим юним дослідницям нових відкриттів і звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України . Не бійтеся йти незвіданими дорогами , бо тільки так можна досягти вершин !

Щиро дякуємо за наукове керівництво дослідницькою діяльністю наших учениць, за професіоналізм та якісну підтримку обдарованої молоді кандидату філологічних наук, доценту Куліковій Тетяні Василівні!

Наші наукові дослідження - для нашої України!

Вітаємо з перемогою в ІV Відкритому марафоні з української мови нашу ученицю ЛАШИНУ Софію (Л-11Г), яка виборола диплом І ступеня!

Бажаємо Софії нескінченного ентузіазму в пізнанні історії та культури рідної мови. Нехай у твоєму житті завжди буде багато добрих слів , веселих оповідань і щасливих випадків .

Дякуємо за професійну підготовку учениці до інтелектуальних змагань учителю української мови Ладягіній Валентині Павлівні!

Наші перемоги - для нашої України!

10.01.2024

Наші ліцеїстки продовжують дослідницьку діяльність та беруть активну участь у науково-практичних конференціях.

Учениця групи Л-9А ПИСАРЕНКО Вікторія разом з учителькою  англійської мови Пономаренко Оленою Олександрівною успішно представила тези своєї дослідницької роботи «Візуальна та текстова репрезентація концепту LOVE в музичних відеокліпах Arctic Monkeys» під час VІІ Міжнародної  науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні, правові та соціально-культурні проблеми сучасного суспільства», проведеної факультетом права, гуманітарних та соціальних наук КрНУ імені Михайла Остроградського (м. Кременчук).

ЛАВРОВА Вікторія (Л-10Г) за підтримки наукового керівника Черненко Варвари Петрівни опублікувала тези доповіді  «Кластерний аналіз даних в освіті» у матеріалах V Міжнародної студентської наукової конференції «Цифровізація науки та сучасні тренди її розвитку» ( м. Житомир).

Нехай усі креативні, експериментальні, дослідницькі  задуми та ідеї наших ліцеїсток  завжди втілюються в життя на благо рідної держави. Бажаємо, щоб попереду було ще багато новаторських проєктів, нових звершень і відкриттів.

Наші наукові дослідження - для нашої України!

08.01.2024

У залі засідань Полтавської обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців Усеукраїнського конкурсу „Олімпіада геніїв України” та педагогічних працівників Полтавського територіального відділення МАН України.

Нагороди отримали ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-10В), ПОПАДІНА Юлія (випускниця ліцею 2023 року), ЛИСЕНКО Тетяна Іванівна, викладач інформатики, МЕЛЬНИК Антоніна Анатоліївна, викладач фізики!

Участь в Олімпіаді геніїв — це наш внесок у перемогу України , це презентація нашої держави як країни з потужним інтелектуальним потенціалом, країни, у якій буде хотітися жити.

Дякуємо за підтримку та привітання нашому директору Крупіній Лесі Валентинівні, а також Полтавській обласній військовій адміністрації Полтавська обласна державна адміністрація (Пронін Філіп Євгенович Філіп Пронін, Чубенко Антон Григорович Антон Чубенко), Полтавській обласній раді Полтавська обласна рада (Лемешко Олександр Миколайович Олександр Лемешко), Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (Кончаковський Євген Олегович Eugen Konchakovskiy), Полтавській обласній Малій академії наук учнівської молоді Полтавська Мала Академія Наук (Биков Валерій Олександрович).

Наші перемоги - для нашої України!

Олімпіада геніїв України.pdf
04.01.2024

Вітаємо переможницю обласного конкурсу «Кристали: структура, властивості» ПОЦИБАЙ Владиславу (Л-9Б), яка посіла І місце, презентувавши своє дослідження на тему «Кристали із світла: фотохімічна нуклеація курячого яєчного лізоциму».

Бажаємо нашій учениці побільше вдалих дослідів , нових цікавих відкриттів і стабільного успіху.

Дякуємо за підготовку учениці до конкурсу та високий результат викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу.

Наші перемоги - для нашої України!

29.12.2023

Вітаємо переможниць ІІ етапу ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

БЕЗВЕРХА Соломія (Л-8А)

СЛІПЕЦЬ Валерія (Л-9А)

БЕРКО Лілія (Л-11А)

Бажаємо переможницям творчого натхнення, нескінченного ентузіазму в пізнанні історії та культури мови, невтомних сил і геніальних ідей!

Щиро дякуємо за якісну підготовку переможниць і підтримку наших талановитих учениць викладачам української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні й Старчик Анні Іванівні.

Наші перемоги - для нашої України! 

конкурс Петра Яцика.pdf

Вітаємо переможців і призерів VII щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу «Я - козацького роду!» - наших восьмикласників і восьмикласниць з груп Л-8А та Л-8В!

І місце

БЕЗВЕРХА Соломія

БОЙЧИЧ Анна

МОЦАРЬ Марина

СУПРУН Софія

ІІ місце

КАРАБАШ Ілля

КУЛИНИЧ Карина

ПІВЕНЬ Марія

РЕШЕТНЯК Євгеній

ШАМРАЙ Марія

Історія – це вчителька життя, і хоч вона й змінюється на очах, але ви, діти України , які чітко визначилися у своїй національній належності, повинні й далі вивчати наше минуле, знати українських героїв, цінувати кожну подію задля світлого майбутнього.

Щиро дякуємо за забезпечення патріотичного виховання наших ліцеїстів, збереження та поширення культурної й історичної памʼяті, якісну підготовку учнів і учениць до конкурсу вчителю історії Брусенко Марині Михайлівні!

Наші перемоги - для нашої України!

Я - козацького роду.pdf
22.12.2023

Вітаємо з перемогою в Усеукраїнському творчому конкурсі «До Дня святого Миколая» нашого ліцеїста ДІБРОВУ Івана (Л-8В), який посів І місце в номінації «Комп'ютерна анімація» з роботою «Мрії збуваються»!

Бажаємо чудового вебдизайну навколишнього світу й відмінного сервісу в особистій програмі життя. Дякуємо за професійну роботу з учнем, його підготовку та підтримку викладачу інформатики Брусник Юлії Михайлівні!

Наші перемоги - для нашої України!

У Національний реєстр рекордів України внесли роботу 17 вихованців із Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. Вони створили найбільшу вириванку «Живи та квітни, моя Україно». Загальна площа триптиху - 18 квадратних метрів. Це аплікація, зроблена без ножиць і ножа, яка складається з трьох частин. Елементи діти виривали з паперу вручну , працювали на вихідних протягом двох років. Серед талановитих юних майстрів і наша ліцеїстка ГРИГОРЕНКО Анастасія (Л-10В), яку разом з іншими дітьми та їхніми керівниками ми вітаємо з рекордом і щиро дякуємо за креативність, творчість, оригінальність ідей і майстерність їхнього втілення.

Наші рекорди - для нашої України!

«Живи та квітни, моя Україно».pdf
18.12.2023

Наші учні та учениць продовжують свою дослідницьку діяльність та беруть активну участь у науково-практичних конференціях.

Учень групи Л-8А КАРАБАШ Ілля разом зі своїм науковим керівником Брусенко Мариною Михайлівною став учасником І обласної учнівської науково-практичної конференції «Загальна декларація прав людини: до 75-річчя створення документу», презентувавши тези на тему «Збройні конфлікти (війни) і права людини».

ГАВРЮК Дарʼя (Л-10Г) за підтримки наукового керівника Панової Наталії Володимирівни успішно виступила на конкурсі творчих робіт з геометрії VII Конференції-олімпіади геометричної творчості імені В. А. Ясінського, проведеному Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського.

Досвід наукових досліджень та вміння представити свої результати формується саме під час участі в подібних заходах. Бажаємо нашим ліцеїстам і ліцеїсткам не зупинятися на досягнутому, рухатися далі до наукових звершень.

Наші наукові дослідження - для нашої України!

Участь у науково-практичних конференціях.pdf

У змаганнях на Міжнародній молодіжній науковій олімпіаді - International Junior Science Olympiad (IJSO-2023), що проходила в Королівстві Таїланд 02-10 грудня 2023 року, срібну медаль виборов наш учень ШЕМЕТОВ Богдан (Л-11Г)!

IJSO - одна з 12 найпрестижніших наукових олімпіад у світі, визнаних ЮНЕСКО! Тут учні показують, як добре знаються на трьох природничих дисциплінах: фізиці , хімії та біології . Національний центр «Мала академія наук України» Мала академія наук України забезпечив найвищий рівень підготовки до таких серйозних змагань!

Вітаємо Богдана та його наставника, викладача хімії Джавахішвілі Сергія Георгійовича з високими досягненнями й щиро дякуємо за старанність та високу якість підготовки! Дякуємо за глибокі знання з фізики викладачу Мельник Антоніні Анатоліївні та з біології Богомаз Ользі Анатоліївні!

Бажаємо, щоб усі реакції проходили успішно, щоб нові ідеї доводилися й приносили визнання та повагу в експериментальній природничій галузі.

Наші перемоги - для нашої України!

Міжнародній молодіжній науковій олімпіаді - International Junior Science Olympiad.pdf

Завершилися  кваліфікаційний та основний етапи Всеукраїнського природничого турніру «Відкрита природнича демонстрація-2023», головним завданням якого є підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін . У змаганнях брало участь 222 команди з різних куточків України . Здобувачі освіти змагалися у вирішенні різних завдань з фізики , хімії , біології , географії та астрономії . Наша команда «Політ», набравши 79 балів, стала лауреатом турніру (20 місце).

Вітаємо ШЕМЕТОВА Богдана (Л-11Г, капітан), ПЛІЧКА Руслана (Л-11Г), УСТИМЕНКО Ольгу (Л-10Г), СПРИНЧАК Олексію (Л-10Г), ГАВРЮК Дар'ю (Л-10Г), БІЛЕЦЬКУ Анастасію (Л-10В) з високим результатом! Бажаємо й далі підкорювати нові вершини природничих наук!

Дякуємо за підтримку наших учнів і учениць, глибокі знання з природничих дисциплін, якісну підготовку до турніру викладачам фізики Мельник Антоніні Анатоліївні та хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

12.12.2023

Завершився фінал шкільного дивізіону Всеукраїнської олімпіади серед школярів з програмування (UKRAINE-ICPC-2023).

Вітаємо наші команди-призери, які посіли ІІІ місця!

Політ - 1: ГУЗ Назар, ВОЛОЧАЙ Роман, АТМАР Рошан!

Політ - 2: ВИШНЯК Назар, БЕВЗА Андрій!

Бажаємо нашим програмістам, щоб їх завжди супроводжував аналітичний розум, залізна воля до перемоги та невтомне прагнення до самовдосконалення!

Щиро дякуємо за професійну роботу з успішними ліцеїстами нашому викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

програмування.pdf

Вітаємо розумних і успішних!

Радіємо вашим досягненням!

Так сьогодні в Києві, у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», розпочався Всеукраїнський урочистий збір переможців Усеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України для вручення стипендій Президента України у 2023 році.

Вітаємо наших цьогорічних лауреатів стипендії Президента України ВОЛОЧАЯ Романа (Л-11Г), ГУЗА Назара (Л-11Г), ШЕМЕТОВА Богдана (Л-11Г) та ПОПАДІНУ Юлію (випускниця 2023 року) з отриманням високої нагороди й бажаємо нових успіхів, відкриттів і перемог у царині наукової діяльності!

Нагороджували переможців міністр освіти і науки України Оксен Васильович Лісовий Оксен Лісовий та президент Малої академії наук України Мала академія наук України Станіслав Олексійович Довгий.

Дякуємо за підтримку талановитих учнів нашим викладачам Мельник Антоніні Анатоліївні, Мельнику Валентину Івановичу, Джавахішвілі Сергію Георгійовичу.

Наші досягнення - для нашої України! 

МАН.pdf
11.12.2023

Вітаємо наших переможниць відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»!

У номінації «Фізика» - ПАДАЛКА Наталія Леонідівна!

У номінації «Українська мова та література» - СТАРЧИК Анна Іванівна!

Викладачі на високому рівні виконали конкурсні випробування «Тестування» та «Майстерка» («Я так роблю») і пройшли у фінальний етап першого туру конкурсу. Наші вчителі крокують у ногу з часом, показують високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне - не зупиняються на досягнутому.

Бажаємо, щоб кейс-уроки української та експериментальна фізика вдало реалізувалися на наступному етапі змагань, а подальші успіхи й здобутки розкрили перед вами, наші дорогі колеги, нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо переможців ІІ етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

КУЮЖУКЛУ Роман (Л-8А)

СЛІПЕЦЬ Валерія (Л-9А)

РАТУШНЯК Юлія (Л-10А)

БЕРКО Лілія (Л-11А)

Бажаємо переможцям гідно представити наш ліцей на обласному етапі конкурсу, продемонструвати глибокі знання творчої спадщини Великого Кобзаря, підносити престиж української мови серед молоді.

Дякуємо за підготовку переможців викладачам української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні й Старчик Анні Іванівні.

Наші перемоги - для нашої України! 

Конкурс Шевченка.pdf

Вітаємо переможців та призерів XIV Всеукраїнського онлайн-конкурсу з англійської мови «Гринвіч»!

І місце - ЛИСІВЕЦЬ Олександра (Л-8Б), КРАМАРЕНКО Кирило (Л-9А), ГАСАН Ірина (Л-9А), СЛІПЕЦЬ Валерія (Л-9А), БОЛГАРОВА Уляна (Л-11Б), МІШІКЯН Поліна (Л-11Б)

ІІ місце - МОЦАРЬ Марина (Л-8А), РИЖІЙ Андрій (Л-9А), ШЕВЧЕНКО Світлана (Л-9А), БЕБИХ Богдан (Л-9В), МЄДВЄДЄВА Надія (Л-10А), СТЕЛЬМАХОВА Софія (Л-10А), РОЗТОРГУЄВА Олена (Л-10А), ЛАШИНА Софія (Л-11Г), СІТНІКОВА Софія (Л-11Г)

ІІІ місце - ЦВЕЛИХ Дарʼя (Л-9А), ЗАГАЙКО Єва (Л-10А), ПРИХІДЬКО Уляна (Л-10А)

Хто добре знає англійську мову, для того відкриті всі шляхи в цьому світі. Бажаємо нашим учням і ученицям ніколи не помилятися в англійських перекладах і в англійській вимові та використовувати свої знання максимально!

Дякуємо за підготовку до конкурсу та підтримку наших учнів і учениць викладачам англійської мови Мороз Ользі Миколаївні, Навроцькій Маріанні Миколаївні, Бойко Ірині Миколаївні, Верещаці Валентині Володимирівні.

Наші перемоги - для нашої України!

гринвіч.pdf
08.12.2023

Вітаємо з перемогою в конкурсі відеопроєктів на патріотичну тематику "Звитяга" на пошану памʼяті випускника кафедри журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка Євгена Перепелиці , який загинув 17 травня 2022 року під час ракетного обстрілу навчального центру ЗСУ в Десні, проєктну команду нашого ліцею, яка посіла І місце : викладача української мови та літератури Савченко Тетяну Олексіївну й учнів ЛЕВЧЕНКА Григорія, ДАЦЕНКА Єгора (Л-9В)!

Дякуємо за те, що робите важливу справу - зберігаєте памʼять про наших захисників, які віддали свої життя за Батьківщину, за свої родини, за нас! Вічна слава та шана загиблим за незалежність Героям України!

Наші перемоги - для нашої України!

Сьогодні наша команда на чолі з директором Лесею Валентинівною Крупіною взяла участь в обласному семінарі-практикумі „Освітня експіріенс-платформа: наукові МАНдрівки”, де представила інноваційні практики та досягнення нашого закладу освіти.

Ліцеїсти та ліцеїстки ШАРА Катерина (Л-10Б), ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-10В), БОГУН Іван, ГУТНИК Ілля, ЛАВРОВА Вікторія (Л-10Г) представили, у яких наукових напрямках проводять дослідження учні й учениці ліцею «Політ», продемонстрували власні розробки сучасних програм, наприклад, систему компʼютерного зору для розпізнавання сміття.

Дякуємо директору Лесі Валентинівні, заступникам директора Малюк Юлії Валентинівні, Шаповал Ользі Григорівні, викладачам інформатики Лисенко Тетяні Іванівні, Брусник Юлії Михайлівні за підготовку команди, за якісну роботу з учнями й ученицями!

Тісно й плідно співпрацюючи з Полтавська Мала Академія Наук , наш ліцей продовжує свій поступ у науково-дослідницькій діяльності заради Перемоги нашої України та задля її потужного економічного, технологічного й соціального розвитку.

Дякуємо за підтримку Полтавська обласна державна адміністрація Антон Чубенко, Полтавська обласна рада Олександр Біленький, Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Eugen Konchakovskiy.

Наші досягнення - для нашої України!

05.12.2023

Вітаємо наших переможниць обласного конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування  БОЛГАРОВУ Уляну (Л-11Б), яка виборола диплом І ступеня в номінації «Рукоділля» у ІІІ віковій категорії, та ГРИГОРЕНКО Анастасію (Л-10В), яка здобула диплом ІІ ступеня  в номінації «Паперова пластика» у  ІІІ віковій категорії.

Щиро бажаємо дівчатам завжди бути в пошуку нових задумів і ідей , ніколи не розлучатися з натхненням, а кожен день наповнювати цей світ своїми чудовими шедеврами  й приголомшливими роботами .

Дякуємо за професійну роботу з нашими талановитим ліцеїстками та підготовку їх до конкурсу викладачу технологій Тройніній Світлані Олександрівні.

Наші перемоги - для нашої України!

30.11.2023

Високоповажна пані Академія! Рідна наша старша сестричко! Прийми найщиріші вітання з 92 річницею від дня заснування від адміністрації, викладачів і учнів Наукового ліцею «Політ»!

Нехай роки додають тобі впевненості, потужності, мудрості, міжнародного визнання! Нехай не бракує вдячних студентів, схвальних оцінок громадськості, внутрішньої єдності та сили! Хай традиції примножуються, колектив міцніє, інновації впроваджуються, а слава нашої Академії лунає в усьому світі!

Обіцяємо підтримувати, іти пліч-о-пліч, зберігати єдність! Віват, Академіє!

Вітаємо переможця Відкритих обласних змагань з робототехніки  (м. Дніпро) СОБОЛЄВА Данила (Л-9Г), який виборов І місце в дистанційній категорії «Кегельринг»!

Радіємо, що наші учні популяризують STEM-освіту , розвивають робототехнічний напрям науково-технічної творчості, STEM-компетентності! Звісно, не всі стануть у майбутньому робототехніками, програмістами, конструкторами, дизайнерами, але технічне мислення, що залишиться після занять робототехнікою , нашим учням точно стане в пригоді. 

Щиро дякуємо за професійну підготовку учня до змагань та досягнення успішного результату вчителю інформатики Гаврильчуку Ігорю Леонідовичу.

Наші перемоги - для нашої України!

Наші учні та учениці системно займаються науковою діяльністю, готуючись до конкурсу-захисту в Малій академії наук.

Учениці групи Л-9А стали учасницями міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій.

ГАСАН Ірина представила тези про особливості формування асертивності в підлітковому віці в збірнику XI Міжнародної науково-практичної конференції «European scientific congress» (м. Мадрид, Іспанія ). ХАРЧЕНКО Поліна написала тези на тему «Особливості формування ціннісного ставлення підлітків до творів мистецтва воєнного часу» на VІІІ Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію з міжнародною участю (м. Умань, Україна ) «Т.Г.Шевченко в освітньому й культурологічному просторі України ХІХ - першої половини ХХІ століття» та на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Global science: prospects and innovations” (м. Ліверпуль, Великобританія ).

Професійне наукове керівництво роботами учениць та якісний супровід їхньої діяльності здійснює кандидат психологічних наук Яценко Тетяна Володимирівна. Щиро дякуємо їй за підтримку та допомогу!

Наші наукові досягнення - для нашої України!

27.11.2023

185 років тому, 25 листопада 1838 року, народився Іван Семенович Нечуй-Левицький - український письменник, автор понад 50 прозових творів, майстер художнього слова. Родзинкою творчості Івана Нечуя-Левицького є його вміння помічати комічне в буденному, смішне в трагічному й уміло демонструвати свої знахідки за допомогою мистецтва слова.  Недарма І. Франко назвав письменника "всеобіймаючим оком України", а його повість "Кайдашева сім'я" - "найкращою оздобою українського письменства".

У ліцеї напередодні ювілейної дати з ушанування памʼяті видатного українського митця ми провели конкурс шаржів та карикатур на персонажів повісті «Кайдашева сімʼя».

Журі визначило переможців, яких ми щиро вітаємо та дякуємо за участь у творчому конкурсі!   Нехай ваш талант дарує задоволення глядачам і буде корисним для збереження нашої національної культури й памʼяті!

І місце - ПРИХОДЬКО Анна (Л-11А), МАКОВЕЦЬКА Вероніка (Л-11А)

ІІ місце - БІЛЕЦЬКА Анастасія (Л-10В)

ІІІ місце - РОЗТОРГУЄВА Олена (Л-10А), КУЗЬМЕНКО Тимофій (Л-10В), ТКАЧЕНКО Марія (Л-11А)

Наші таланти - для нашої України!

23.11.2023

Вітаємо призера Х обласного конкурсу «Фізика в житті людини» ГУТНИКА Іллю (Л-10Г), який посів ІІ місце, представивши свій проєкт у номінації «Прикладна фізика» на тему «Онлайн-платформа для вивчення фізики дев’ятикласниками в умовах дистанційного навчання» !

Бажаємо нашому досліднику продовжувати наукові пошуки, експериментувати й перемагати ще не раз!

Щиро дякуємо за якісну підготовку учня до конкурсу викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні.

Наші перемоги - для нашої України!

22.11.2023

Щедрим на успішні результати для наших ліцеїстів і ліцеїсток став обласний дистанційний конкурс з математики , проведений Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради 01-18 листопада 2023 року.

Вітаємо наших переможців і призерів!

8 клас

ІІ місце

ЛАВРОВ Дмитро, Л-8Б

АРТЕМЧУК Владислав, Л-8В

ІІІ місце

ЩЕГЛОВ Ярослав, Л-8Б

ШЕВʼЯКОВ Богдан, Л-8Б

САДІВАНКІН Данііл, Л-8Б

ШАМРАЙ Марія, Л-8В

9 клас

І місце

ДЕНЬГА Олеся, Л-9Г

КЛИМЕНЧУК Софія, Л-9Г

ГУТНІКОВ Тимур, Л-9Г

СЕРГО Дар‘я, Л-9Г

ІІ місце

ПАЛЬОХА Максим, Л-9В

ЗАДОРОЖНИЙ Арсеній, Л-9Г

ЛИТВИНЕНКО Іван, Л-9Г

ГРИГОРАШ Марк, Л-9Г

ІІІ місце

БУХИКАЛО Богдан, Л-9В

КАРЕЛІН Іван, Л-9Г

ОРИШИЧ Денис, Л-9Г

ГРЕЧКА Костянтин, Л-9В

СЕРГО Діана, Л-9В

ГАЛУЩЕНКО Ольга, Л-9В

10 клас

І місце

ЛАВРОВА Вікторія, Л-10Г

БОГУН Іван, Л-10Г

НАГОША Кирило, Л-10Г

ВИШНЯК Назар, Л-10Г

ОДІЙЧУК Ілля, Л-10Г

ГАВРЮК Дар’я, Л-10Г

КОЛОТІЄВСЬКИЙ Ярослав, Л-10Г

ІІ місце

МАЛИК Костянтин, Л-10Г

ЯСТРУБ Антон, Л-10Г

ІІІ місце

ПЕТРІКЕЙ Михайло, Л-10В

КУЗЬМЕНКО Тимофій, Л-10В

ШАМРАЙ Ярослав, Л-10Г

Бажаємо нашим талановитим  математикам легких рішень життєвих питань, правильних відповідей і позитивних результатів! Нехай удача постійно збільшується , а щастя прагне до нескінченності .

Щиро дякуємо за якісну підготовку наших учнів і учениць до конкурсу вчителям математики Піддубній Юлії Георгіївні та Пановій Наталії Володимирівні!

Наші перемоги - для нашої України!


математика конкурс 2023.pdf
20.11.2023

Щиро вітаємо вчителя української  мови та літератури Савченко Тетяну Олексіївну, яка стала однією з переможниць Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти – 2023!

Центр підтримки дистанційної освіти і цифрової грамотності ПАНО ім. М. В. Остроградського високо відзначив сценарій заходу-присвяти "Ніколи не виходити з бою!" (Назар Боровицький) , представлений учителем у номінації «Ми пам’ятаємо» серед розробок виховних заходів із ушанування пам’яті героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (для учнів 5-11 класів). 

Дякуємо за щирість серця, глибоке розкриття теми, політ творчої думки, небайдужість і креативність Тетяні Олексіївні.

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо абсолютних переможців Усеукраїнського турніру «ІТ-кубок Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» «Харківське троєборство», які посіли ІІІ місце - команду наших одинадцятикласників «NotFromKremenchuk» ШЕМЕТОВА Богдана, ЛИТВИНЕНКО Софію, БЕВЗУ Андрія (Л-11Г) та команду десятикласників «Поліглоти» ГАВРЮК Дарʼю, БОГУНА Івана, ЛАВРОВУ Вікторію (Л-10Г), яка виборола диплом ІІ ступеня.

Цей Усеукраїнський мультидисциплінарний турнір серед учнів старших класів закладів загальної середньої освіти поєднав теорію та практику з трьох предметів: математики , програмування , англійської мови . Тим цінніша та складніша перемога, що нашим талановитим учням треба було стати універсальними інтелектуалами, щоб продемонструвати високий рівень комп’ютерної, математичної та філологічної підготовки.

Щиро дякуємо за якісну організацію участі наших команд у змаганнях учителю англійської мови Мороз Ользі Миколаївні!

Наші перемоги - для нашої України!

ІТ кубок.pdf
16.11.2023

У нас була незвична й незвичайна водночас наукова подія: ми організували та провели науковий коворкінг «Точки дотику» з Центром неформальної освіти "Union" ( Польща, м. Вроцлав).

Міжнародну співпрацю розпочали із знайомства із закладами освіти, а далі поділилися своїми науковими дослідження та відкриттями. Зі своїми проєктами виступили наші ліцеїсти та ліцеїстки: ЦВЕЛИХ Поліна (Л-8А) підготувала дослідження «Молодіжний жаргон у мові учнів 8 класів ліцею ,,Політ”», ЛИВАДА Ілля (Л-8Б) розповів про економічні ігри, СЕМЕНОВ Костянтин (Л-8Б) представив роботу «Енергетична цінність сніданку та його вплив на продуктивність рухової діяльності», ШЕВЧЕНКО Світлана (Л-9А) зацікавила доповіддю про імена казкових та міфологічних героїв у назвах закладів міста Кременчука.

Цікаву дискусію підтримали й учні, які вимушені були переїхати до Польщі, але, навчаючись у Центрі неформальної освіти "Union", продовжують здобувати українську освіту.

Разом зрозуміли, що такі зустрічі потрібні як нам тут в Україні, так і там, за кордоном, адже залишатися українцями можна скрізь, головне - зберігати в собі Україну!Дякуємо нашим новим польським партнерам! Дякуємо ЗСУ за можливість робити нові відкриття та зустрічатися з друзями, хоча поки що й віртуально! 

Упродовж жовтня-листопада 2023 року відбувся ІІІ етап сертифікації — вивчення практичного досвіду роботи вчителів базової школи. Управління Державної служби якості освіти в Полтавській області висловлює вдячність Малюк Юлії Валентинівні, заступнику директора з навчально-методичної роботи, та Пановій Наталії Володимирівні, учителю математики, за експертну діяльність із вивчення практичного досвіду вчителів української мови та літератури й математики. 

15.11.2023

«Від мікро до макро»: вибір теми проєкту, актуальність питання, два місяці досліджень, інтенсив-підготовка, презентація результатів, науковий виступ, оцінка професійного журі - і врешті 13 жовтня ми вітаємо переможців нашого наукового марафону!

Перші місця в різних наукових секціях посіли:

українська мова: ПІВЕНЬ Марія (Л-8А, учитель Козловська Н.В.);

зарубіжна література: МІКРЮКОВА Наталія (Л-9А, учитель Самусь Л.І.), ШЕВЧЕНКО Світлана (Л-9А, учитель Самусь Л.І.);

мистецтво (технології): ТЕРЕЩЕНКО Софія (Л-9А, учитель Тройніна С.О.), КРАМАРЕНКО Кирило (Л-9А, учитель Годзь Т.О.), НІКОЛЕНКО Олеся (Л-9А, учитель Пономаренко С.М.);

англійська мова: КАРПЕНКО Руслан (Л-9А, учитель Навроцька М.М.);

історія: КОРОБКА Данііл (Л-8Б, учитель Караганова О.А.);

математика: ГУТНІКОВ Тимур (Л-9Г, учитель Івашина О.В.), ДЕНЬГА Олеся (Л-9Г, учитель Тристан В.М.), ЛИСІВЕЦЬ Олександра (Л-8Б, учитель Піддубна Ю.Г.), БЕЗЗУБ Аліна (Л-8Б, учитель Піддубна Ю.Г.), КРУГЛЯК Анна (Л-8Б, учитель Панова Н.В.);

фізика: АРТЕМЧУК Владислав (Л-8В, учитель Лучинська Г.С.);

інформатика: БУЛЬБА Ілля (Л-9В, учитель Гаврильчук І.Л.), БРЕНКУЛЬСЬКИЙ Ілля (Л-9В, учитель Маєвська М.Р.), ГАЛУЩЕНКО Ольга (Л-9В, учитель Маєвська М.Р.);

біологія та хімія: ПЛЕСКАЧ Андрій (Л-9В, учитель Максимчук Т.Б.);

географія: ЛИВАДА Ілля (Л-8Б, учитель Іваненко Т.І.);

фізична культура: ТРОФУША Дарʼя (Л-9Б, учитель Пальчик Д.А.), ГОРДІЄНКО Олег (Л-8В, учитель Філіпов Є.В.), СЕМЕНОВ Костянтин (Л-8Б, учитель Запорожець Д.В.), ВАСИЛЕНКО Ілля (Л-8В, учитель Запорожець Д.В.)!

Усі 185 проєктів стали першою сходинкою у світ досліджень , наукових відкриттів , пошуку таємниць та розвʼязання цікавих і корисних життєвих питань.

Віримо, що здобуті нашими восьми- та девʼятикласниками знання, отриманий досвід та наполеглива робота стануть запорукою успіху й подальших наукових розвідок не тільки в нашому ліцеї!

Щиро дякуємо всім науковим керівникам, членам професійних журі за підтримку та розвиток проєкту «Від мікро до макро»!

Наші досягнення та дослідження - для нашої України!

13.11.2023

Відповідно до наказу МОН України 1312 від 26 жовтня 2023 року нашим ліцеїстам і випускниці призначено стипендії Президента України як переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та переможниці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Вітаємо ГУЗА Назара (Л-11Г) - призера олімпіади з інформатики, ВОЛОЧАЯ Романа (Л-11Г) - призера олімпіади з інформатики, ШЕМЕТОВА Богдана (Л-11Г) - призера олімпіади з хімії, ПОПАДІНУ Юлію (випускницю 2023 року) - переможницю конкурсу-захисту МАН у секції «Технологічні процеси та перспективні технології»!

Пишаємося вами й бажаємо нових звершень і перемог. Нехай усі ваші сміливі задуми та ідеї втілюються в життя на благо рідної України!

Наші восьмикласниці успішно пройшли курс з історії мистецтва «Бачити як історик: минуле та сьогодення крізь мистецтво» у межах Усеукраїнської профільної історичної школи Малої академії наук України.

Вітаємо СУПРУН Софію та БЕЗВЕРХУ Соломію (Л-8А) із закінченням навчання в профільній школі МАН та радіємо залученню дівчат у наукову діяльність з перших днів навчання в ліцеї! Бажаємо відмінної пам’яті на всі історичні події, достовірної інформації з цікавих джерел, великих досягнень і відмінних результатів у подальшому навчанні.

Дякуємо за організацією наукової діяльності ліцеїсток викладачу історії Брусенко Марині Михайлівні.

07.11.2023

Вітаємо нашу призерку ІІ (обласного) етапу ХXV математичних змагань імені М. В. Остроградського для учнів закладів загальної середньої освіти!

ІІ місце в конкурсі посіла СЕРГО Дарʼя (Л-9Г)!

Учасниця показала математичні навички, працюючи над складними завданнями й демонструючи здібності в розв'язанні завдань з алгебри та геометрії й ерудицією в запитаннях з біографії Михайла Васильовича Остроградського.

Щиро дякуємо за якісну підготовку учениці до змагань викладачу математики Піддубній Юлії Георгіївні!

Наші перемоги - для нашої України!

Завершився ІІ етап командної олімпіади з програмування серед учнів та студентів Центрального регіону.

Науковий ліцей “Політ” представляли 8 команд під керівництвом Мельника Валентина Івановича.

Вітаємо наших переможців!

І місце - Політ - 1: Гуз Назар, Волочай Роман, Атмар Рошан;

ІІ місце - Політ - 2: Вишняк Назар, Бевза Андрій;

ІІІ місце - Політ - 7: Богун Іван;

ІІІ місце - Політ - 8: Шевченко Максим, Лаврова Вікторія, Лазоренко Іван;

ІІІ місце - Політ - 9: Шеметов Богдан, Кулинич Данило, Яструб Антон.

Бажаємо нашим програмістам безлічі цікавих ідей, безпомилкових кодів, легких завдань та інтересу до улюбленої справи!

Щиро дякуємо за якісну та систематичну роботу з талановитими учнями й ученицями нашому викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо нашого призера всеукраїнського конкурсу з робототехніки , що був проведений 16.-27.10.2023 ПОЦНТТУМ!

У номінації „Фристайл” (вікова категорія 13-18 років) ІІІ місце виборов ПЕТРОВ Данііл (Л-8В) з проєктом «Шолом Залізної людини»!

Віримо, що ідеї та рішення наших юних робототехніків змінять світ лише на краще!

Щиро дякуємо за підготовку учасника до конкурсу, якісне консультування та професійну підтримку нашому викладачу інформатики Гаврильчуку Ігорю Леонідовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

03.11.2023

Вітаємо переможців обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій , що був проведений в онлайн-форматі 26.10.–01.11.2023 ПОЦНТТУМ!

У номінації «Програмування» І місце посів СНЕТКОВ Артем (Л-11В) з проєктом «Програма парсингу „Scraping Mania”».

У номінації «Вебдизайн» І місце виборов ГРИПА Артем (Л-11В) з проєктом «Навчальний сайт „Лісова пісня”».

У номінації «Офіс-менеджмент» ІІІ місце здобула КОВАЛЬЧУК Світлана (Л-11В) з проєктом-презетацією «Місця, де я хочу побувати. Хелловін».

Бажаємо нашим переможцям розвиватися й плідно вчися далі, адже це круто, а головне - утілювати власні творчі ідеї в життя!

Щиро дякуємо за підготовку ліцеїстів і ліцеїстки нашим висококваліфікованим викладачам інформатики Лисенко Тетяні Іванівні та Кіндяковій Наталії Геннадіївні.

Наші перемоги - для нашої України!

30.10.2023

Ми довго готувалися! І ось нарешті це сталося! Ми відкрили кабінет безпеки в нашому закладі! І зразу ж тут провели перший експрес-урок на тему «Правила безпеки в нашому сьогоденні».

Запрошені високоповажні гості директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Євген Олегович Кончаковський, заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Андрійович Даценко Кременчуцька районна державна адміністрація, провідні інспектори Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України в Полтавській області Діана Володимирівна Прогнимак та Владислав Володимирович Дяченко разом з директоркою коледжу Лесею Валентинівною Крупіною, викладачами, учнями й ученицями повправлялися в зонах пожежної та мінної безпеки й безпеки життєдіяльності, під час майстерки повторили алгоритм дій при першій домедичній допомозі , пригадали правила дій при сигналі «Повітряна тривога», «постріляли» в інтерактивному тирі, ще й про метальну руханку не забули .

У новоствореному кабінеті будуть проводитися заняття та тренінги з пожежної безпеки, евакуації, першої допомоги, безпеки на дорозі та інших аспектів безпеки. Він спрямований на те, щоб здобувачі освіти були озброєні знаннями й навичками, які рятують життя. А зараз бути обізнаними, проінформованими, знати про те, які небезпеки існують у сучасному світі і як зберегти своє життя, надзвичайно важливо. Ми вдячні Полтавській обласній державній адміністрації Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавській обласній раді Полтавська обласна рада за активну співпрацю з нашим закладом. Працюймо разом задля спільної мети!

23.10.2023

18 жовтня в Міністерстві освіти і науки України відбулася урочиста зустріч першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Кудрявця з переможцями та лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023».

Вітаємо нашу викладачку фізичної культури, лауреатку конкурсу в номінації «Фізична культура» БІЛАШ Євгенію Василівну з відзначенням Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Нехай творчий потенціал, палкий ентузіазм і наполеглива праця завжди допомагають досягати поставленої мети! З таким же завзяттям крокуйте до нових перемог та вершин!

Наші перемоги - для нашої України!

16.10.2023

Вітаємо з перемогою в ХІ Румунській олімпіаді з інформатики (11th Romanian Master of Informatics, RMI 2023) наших ліцеїстів ГУЗА Назара (Л-11Г), який виборов срібну медаль , та ВОЛОЧАЯ Романа (Л-11Г), який здобув бронзову нагороду .

Хлопці, нехай ваші програми завжди компілюються вдало, а коди, з якими ви працюєте, не забувають проставляти коментарі. Успіхів вам у всіх подальших змаганнях!

Щиро дякуємо за якісну підготовку переможців викладачу інформатики, народному вчителю України Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої Украіни!

11.10.2023

Вітаємо переможниць Міжнародного багатожанрового двотурового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "З Україною в серці" БУРБИГУ Софію (Л-10А) та БОЛГАРОВУ Уляну (Л-11Б), які вибороли І місця!

Учениці представили свої роботи в номінації «Прикладне та образотворче мистецтво» у техніці «String art» - композиція «Україна єдина» та в техніці ліплення - композиція «Україна урожайна» !

Бажаємо, дівчата, щоб ваші натхнення, креативність і творчі здібності завжди знаходили можливість для виявлення та був гідно оцінений ваш талант!

Щиро дякуємо за високий професіоналізм і компетентність у розвитку творчих здібностей наших учнів викладачу технологій Тройніній Світлані Олександрівні!

Наші перемоги - для нашої України!

7 жовтня відбувся обласний конкурс «Математичний Занзібар», у якому взяла участь наша команда «Ядерні кабанчики» (група Л-9Г)!

ДЕНЬГА Олеся, ЗАДОРОЖНИЙ Арсеній, КЛИМЕНЧУК Софія, ЛИТВИНЕНКО Іван, ОРИШИЧ Денис, СЕРГО Дарʼя стали четвертими серед 39 команд-учасників конкурсу. Нашим юним математикам не вистачило розвʼязку лише однієї задачі, щоб увійти в число призерів. Але участь у таких змаганнях - це корисний досвід для майбутніх перемог!

Дякуємо за підготовку та підтримку команди викладачу математики Піддубній Юлії Георгіївні!

З вірою в майбутні перемоги - для нашої України!

4 жовтня завершилася командна олімпіада з програмування серед учнів та студентів Центрального регіону.

Науковий ліцей “Політ” представляли 10 команд під керівництвом викладача інформатики Мельника Валентина Івановича. З них 8 команд пройшли на другий етап, а 3 - посіли перші три місця!

Вітаємо наших переможців!

1 місце - Політ - 1: Гуз Назар, Волочай Роман, Атмар Рошан;

2 місце - Політ - 2: Вишняк Назар, Бевза Андрій;

3 місце - Політ - 7: Богун Іван;

5 місце - Політ - 6: Безнос Артем, Малик Костянтин, Нагоша Кирило;

6 місце - Політ - 8: Шевченко Максим, Лаврова Вікторія, Лазоренко Іван;

7 місце - Політ - 9: Шеметов Богдан, Кулинич Данило, Яструб Антон;

10 місце - Політ - 10: Волочай Кирило, Осадчук Михайло, Пилипенко Андрій.

Чудовий старт на початку олімпіадного року! Так тримати, програмісти!

Наші перемоги - для нашої України!

05.10.2023

Вітаємо нашу випускницю-МАНівку 2023 року ПОПАДІНУ Юлію, яка отримала золоту медаль і спеціальний приз від Norton University of Cambodia інтелектуальних змагань Міжнародного інноваційного шоу INOVA 2023, яке проходило в місті Загребі (Хорватія ) 26-29 вересня. Юля презентувала свою розробку сервісу діагностики мікроклімату закритих приміщень.

Досягнення в Малій академії наук мотивують наших учнів і учениць не зупинятися у своїй діяльності, працювати наполегливіше, створювати нові можливості для України!

Дякуємо науковому керівнику, викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні за професійний супровід і підтримку учасниці міжнародних змагань!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо заступника директора з навчально-методичної роботи Малюк Юлію Валентинівну та викладача математики Панову Наталію Володимирівну з успішним здобуттям статусу експерток для забезпечення ІІІ етапу сертифікації педагогічних працівників - учителів української мови та літератури й математики та з отриманням сертифікатів Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» після навчання з теми «Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів української мови та літератури й математики, які реалізують Державний стандарт базової середньої освіти на першому циклі у 2023 році»!

Нехай здобутий досвід стане в пригоді для забезпечення якісної освіти , у практичній діяльності та в подальшій роботі з розбудови Нової української школи , у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Наші досягнення - для нашої України!

02.10.2023

29 вересня, напередодні Дня працівників і працівниць освіти, у Маріїнському палаці в Києві відбулася урочиста зустріч Президента України Володимира Зеленського Офіс Президента України з українськими освітянами!

Вітаємо народного вчителя України, нашого улюбленого викладача інформатики МЕЛЬНИКА Валентина Івановича з почесною нагородою - Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня! Невтомна праця нашого колеги дійсна варта цього високого визнання! Нехай усе, чому ви, Валентине Івановичу, навчаєте своїх учнів і учениць, проростає зерном вдячності та плідним урожаєм успіху!

Наші нагороди - для нашої України!


Вітаємо нашого наукового керівника , кандидата філологічних наук , методиста коледжу Кулікову Тетяну Василівну Тетяна Кулікова-Деркач з відзначенням Подякою Національного центру «Мала академія наук України» за вагомий внесок до культурно-освітньої складової напряму «Кримськотатарська гуманітаристика» на Полтавщині.

Тетяна Василівна плідно й результативно працює з нашими ліцеїстками, залучаючи їх до науково-дослідницької діяльності в Малій академії наук України!

Щиро дякуємо за професійне наукове керівництво й бажаємо подолання нових дослідницьких вершин!

Наші нагороди - для нашої України!

28.09.2023

Вітаємо наших директорку коледжу Крупіну Лесю Валентинівну, заступницю директора Малюк Юлію Валентинівну, викладачів фізики Мельник Антоніну Анатоліївну, інформатики Лисенко Тетяну Іванівну, історії Пилипенка Володимира Олексійовича, які сьогодні, 27 вересня, були високо відзначені під час Урочистої церемонії нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році та науково-педагогічних працівників Полтавського територіального відділення МАН України.

Щиро дякуємо вам за самовідданість, натхнення та мудрість, які ви демонструєте під час роботи з нашими юними науковцями, за високий професіоналізм на шляху до розбудови Полтавського осередку Малої академії наук України!

Безмежно тішимося успіхами нашої випускниці Попадіної Юлії, переможниці ІІІ (фінального) етапу конкурсу-захисту МАН-2023, яка зараз презентує своє дослідження на міжнародній конференції в Хорватії.

Разом до нашої загальної перемоги!

26.09.2023

Вітаємо з присвоєнням звання «Тренерка Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine) 2023 категорії «Наука» наших викладачів фізики Мельник Антоніну Анатоліївну та інформатики Лисенко Тетяну Іванівну!

Завдяки роботі справжніх професіоналів своєї справи наш ліцей високо тримає планку в науковій і дослідницькій роботі.

Шановні колеги, ваша робота безцінна, а самовіддане долучення до проєкту, підготовка учасників є невід'ємною та однією з найважливіших складових успіху наших учнів і учениць.

Щиро дякуємо вам за вашу віру, натхнення та мудрість, що надихають та підтримують юних науковців ліцею «Політ»!

21.09.2023

Вітаємо команду ліцеїстів нашого «Польоту» у складі АТМАРА Рошана, ВОЛОЧАЯ Романа, ГУЗА Назара (група Л-11Г), яка виборола ІІ місце в «Гран-прі України» - наймасовішому заході з програмування , що пройшов 10 вересня 2023 року та об’єднав студентів, школярів, викладачів – учасників олімпіад з інформатики та програмування.

У заході взяли участь команди з України, Азербайджану, Польщі, Чехії, Великобританії, Франції, США, Німеччини, Гонконгу (КНР). Загалом було сформовано 127 студентських команд, 45 команд школярів та 10 команд ветеранів.

Наша команда «Білочка пухнаста» увійшла до ТОП-11 найкращих команд турніру!!!

Щиро дякуємо юним програмістам за наполегливість і командний дух, а їхньому тренеру Мельнику Валентину Івановичу за підготовку ліцеїстів до змагань!

Наші перемоги - для нашої України!


07.09.2023

Вітаємо педагогічну та учнівську спільноти нашого ліцею «Політ» з високим визнанням результатів НМТ-2023 та першим місцем у рейтингу загальноосвітніх шкіл Полтавської області, що посіли найвищі місця в рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року! 

https://kg.ua/news/6-kremenchuckih-navchalnih-zakladiv-u-pershiy-dvadcyatci-reytingu-shkil-poltavshchini-2023-roku 

05.09.2023

Вітаємо СТОЛІТНЬОГО Андрія, випускника ліцею «Політ» 2023 року (група Л-11Г), з перемогою (срібна медаль) у найпрестижніших змаганнях школярів з інформатики - ХХХV Міжнародній олімпіаді з інформатики (The 35th International Olympiad in Informatics, IOI 2023), що проходила 28 серпня - 04 вересня 2023 року в м. Сегед (Угорщина) . У цьогорічних міжнародних змаганнях узяли участь 350 хлопців і дівчат із 87 країн світу.

Наполеглива підготовка, щоденні заняття, розвʼязування складних задач з програмування під керівництвом народного вчителя України Мельника Валентина Івановича принесли успішний результат.

Щиро дякуємо Андрію та Валентину Івановичу за взаєморозуміння, синергію, прагнення до перемоги, бажаємо, щоб досвід участі в таких змаганнях додавав лише впевненості у власних силах і в правильності обраного шляху!

Наші перемоги - для нашої України!


#від_слова_до_дії_в_Польоті_до_мрії

1 вересня Науковий ліцей "Політ" узяв участь у мотиваційній зустрічі з Президентом України, присвяченій початку нового навчального року. Володимир Зеленський презентував учасникам освітнього процесу цифрову освітню платформу "Мрія". Представники ліцею від імені пшенично-промислової Полтавщини привітали Володимира Олександровича та пообіцяли всебічну підтримку нового проєкту. "Пане Президенте, можете на нас розраховувати!" - вигукнув Сашко Янов, учень групи Л-9А.

31.08.2023

29 серпня, у Києві закінчилися відбори на IJSO-2023 (International Junior Science Olympiad) Міжнародну юніорську наукову олімпіаду - одну з 12 найпрестижніших наукових олімпіад у світі, визнаних ЮНЕСКО, де учні показують, як добре знаються на одразу трьох природничих дисциплінах: фізиці, хімії та біології.

Одним із 6 учасників команди України, що буде представляти нашу державу в Таїланді в грудні 2023 року, став наш учень ШЕМЕТОВ Богдан (група Л-11Г)!

Вітаємо талановитого ліцеїста та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях, безперечної перемоги й упевненості в собі! Богдане, ніколи не зупиняйся на досягнутому, навчайся, постійно дізнавайся нове, розвивайся.

Дякуємо за плідну роботу з ліцеїстом та його професійну підготовку до змагань нашому вчителю хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

24.08.2023
З Днем народження, наша незламна Україно! 
Сьогодні свято вільних душ і сильних сердець! Нехай наша незалежна Україна матиме мирне небо та щасливу долю! 
23.08.2023

Будьмо єдиними під стягом нашої незламної України! 

Початок нового навчального року - це завжди надвідповідальний період в житті кожного класного керівника, тому й підготовка до нього завжди виважена та ретельна. Тож команда класних уже в дії.

16 серпня 2023 року комісія Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації перевірила готовність нашого закладу освіти до початку нового навчального року. Кабінети, спортивні майданчики й зали, бібліотека, укриття та інші приміщення закладу визнані готовими до роботи. Новенький кабінет безпеки з інтерактивним тиром, оснащені за сучасними вимогами кабінети інформатики й біології, центр медіаосвіти та STEM-лабораторії гостинно чекають здобувачів освіти!  Безпека, зручність, рівний доступ - ось наші пріоритети в організації освітнього процесу! 

Вітаємо призера Центральноєвропейської олімпіади з інформатики (30th Central-European Olympiad in Informatics (СЕОІ-2023), що проходила в м. Магдебурзі (Німеччина), нашого випускника групи Л-11Г математичного профіль СТОЛІТНЬОГО Андрія, який виборов бронзову медаль у цих змаганнях!

Нехай непростий шлях програміста буде тобі, Андрію, у задоволення, а всі життєві труднощі завжди оминають. 

Дякуємо за підготовку до змагань, підтримку та віру в учня нашому талановитому народному вчителю України Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

17.07.2023
кіберполіція 13.07.ppsx
30.06.2023

200 балів на НМТ - це наші здобутки у 2023 році!

Ліцеїсти та ліцеїстки "Польоту" показали високі результати участі в Національному мультипредметному тесті (НМТ-2023)!

5 наших випускників стали 200-бальниками цього року!

Вітаємо АСАУЛЕНКО Софію (Л-11А) та ГРІНЬКА Микиту (Л-11А) з найвищим результатом з української мови (викладач Крупіна Леся Валентинівна)!

Пишаємося ТКАЧЕНКО Марією (Л-11В), СТОЛІТНІМ Андрієм (Л-11Г) та УДОВКІНИМ Веніаміном (Л-11Г), які набрали 200 балів з математики (викладач Піддубна Юлія Георгіївна)!

Бажаємо, щоб вам, наші випускники, удалося реалізувати свої таланти й досягти успіху. Дякуємо, що ви проявили такий високий рівень знань!

Щиро дякуємо викладачам ліцею, які професійно та наполегливо виконують свій учительський обов'язок - навчають, підтримують, надихають до звершень!

Наші досягнення - для нашої України!


21.06.2023
Правила безпечного поводження в інтернеті
листівка-буклет.pdf
15.06.2023

Інформаційні матеріали з метою підвищення обізнаності населення щодо діяльності Уповноваженого 

Верховної Ради України з прав людиниДОДАТОК.pdf
08.06.2023

Вітаємо наших учениць, які стали переможницями та призерками Усеукраїнської інтерактивної олімпіади з англійської мови від TalkEn.Cloud та Green Country!

Сертифікати І ступеня здобули ЯРОВА Поліна (Л-10А), БОЛГАРОВА Уляна (Л-10Б), ЛАШИНА Софія (Л-10Г), ЛИТВИНЕНКО Софія (Л-10Г), СЕРГО Дарʼя (Л-8Б)!

Сертифікати ІІ ступеня вибороли ТКАЧЕНКО Марія (Л-10А), ДМИТРУК Діана (Л-10Б)!

Хто добре знає англійську мову , для того відкриті всі шляхи в цьому світі , тому бажаємо, щоб у вашому житті все було "Very Good"!

Щиро дякуємо за професійну підготовку учениць до інтелектуальних змагань викладачам англійської мови Мороз Ользі Миколаївні та Навроцькій Марʼяні Миколаївні!

Наші перемоги - для нашої України!


олімпіада з англ.мови.pdf
06.06.2023

Вітаємо нашу переможницю ІІІ (усеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН-2023!

Юлія ПОПАДІНА (Л-11Г) виборола перше місце в секції «Технологічні процеси та перспективні технології»!

Це заслужена, довгоочікувана та гідна всіх зусиль перемога!

Бажаємо Юлечці, щоб робота в Малій академії наук України стала впевненою сходинкою в її успішному майбутньому!

Щиро дякуємо за професіоналізм найвищого ґатунку в підготовці МАНівців-чемпіонів нашому викладачу фізики Мельник Антоніні Анатоліївні! Так тримати!

Наші перемоги - для нашої України!


Три, два, один…

НОВИЙ СТАРТ!

У четвер, 01 червня 2023 року, розпочинає свою роботу приймальна комісія ліцею "Політ". Ми працюємо офлайн з дотриманням усіх безпекових вимог відповідно до графіку:

понеділок - п'ятниця - з 08:00 до 16:00,

субота - з 09:00 до 12:00.

Телефон приймальної комісії: +38 (097) 441-93-15

Електронна пошта приймальної комісії: priyom.komis.licey@gmail.com

Більш детальна інформація на сайті ліцею в розділі «Вступнику».

https://polit.pu.org.ua/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83 

ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ З ВАМИ!

30.05.2023

Вітаємо з перемогою (диплом І ступеня ) нашу учасницю III Міжнародного (III International) (IX Всеукраїнського, XIX Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, ліцеїстку БОНДАРЕНКО Альону (Л-10А), яка презентувала свою роботу в напрямку «Декламація»!

Бажаємо знаходити натхнення в найпростішому й отримувати неймовірне задоволення від власних мистецьких робіт, творчого злету вище хмар!

Дякуємо за пошук і високопрофесійну підготовку учениці до конкурсу кандидату філологічних наук Куліковій Тетяні Василівні!

Наші перемоги - для нашої України!


29.05.2023

Ура! Пишаємося! Радіємо! Вітаємо!

Наша лауреатка (почесне ІІІ місце ) Усеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» у номінації «Фізична культура» - БІЛАШ Євгенія Василівна!!!

Пройдений шлях, здається, довжиною в життя, беззаперечний і мегакорисний досвід, увесь спектр шалених емоцій - усе це результат наполегливості, професійності та відповідальності нашої конкурсантки!

Дякуємо Євгенії Василівні за креативність і цілеспрямованість, нашій директорці Лесі Валентинівні за підтримку й мудрі поради, усій команді за віру в перемогу та стресостійкість!

Наші перемоги - для нашої України!


29.05.2023

Вітаємо переможницю (І місце ) обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», нашу ученицю БОНДАРЕНКО Альону (Л-10А), яка захистила свій науковий проєкт «Символічний аспект художньої системи роману Василя Барки «Жовтий князь» у номінації «Дослідницька робота»!

Бажаємо здійснити ще масу відкриттів, а в житті писати чудову історію рядками натхнення й творчості.

Щиро дякуємо за професійний супровід підготовки учениці науковому керівнику, кандидату філологічних наук Куліковій Тетяні Василівні!

Наші перемоги - для нашої України!


24.05.2023

Завершилися відбірково-тренувальні збори (м. Вроцлав, Польща) на Міжнародну олімпіаду з інформатики (ІОІ-2023) - найпрестижнішого змагання серед школярів!

До складу збірної команди України увійшов і учень ліцею СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г), який представлятиме нашу країну на змагання в Угорщині!

За крок до перемоги зупинився КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11), який став запасним учасником команди.

Вітаємо Андрія та бажаємо здолати найвищу вершину олімпіадних змагань з програмування й досягти успіху!

Дякуємо за спільну з учнями роботу й прекрасний результат нашому викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!


12.05.2023

Вітаємо призерку ІІ туру Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Мистецька олімпіада» ІВАХНО Уляну (Л-10Б), яка в номінації «Скульптура»за роботу «Квіткові котики» отримала другу премію!  Бажаємо, щоб твої твори завжди займали почесне місце серед робіт видатних майстрів, а натхнення, гармонія та фантазія повсякчас супроводжували твоє життя.

Висловлюємо щиру вдячність за професійну підготовку учениці до конкурсу викладачу мистецьких дисциплін Тройніній Світлані Олександрівні!

Наші перемоги - для нашої України!


03.05.2023

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Ключова ідея проекту була втілена у порталі stopdrugs який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проекту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна розв’язана проти України здійснюється у тому числі у медіа просторі. Необхідність підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам та поширювати правдиву інформацію в мережі була критично необхідною. Тому бот stopdrugs було переформатовано та розгорнуто роботу на протидію фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Розробники та ідейні вдохновителі ідеї «МРІЯ» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проект MRIYA у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.

https://mriya.social/  (офіційний сайт проєкту)

https://t.me/stoprussiachannel  (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування)


Вітаємо ЮРЕНКА Михайла (Л-11В) та ПЛОХУ Софію (Л-10А) із зайнятим І місцем у Всеукраїнському дистанційному творчому конкурсі "Квітучі таланти" у жанрі «Художнє читання»! Наші ліцеїсти презентували номер «А знаєте...».

Дякуємо учням за високий рівень творчості та професійність і бажаємо їм подальших успіхів у творчій діяльності й розвитку таланту!

Висловлюємо вдячність педагогам-організаторам ліцею Баздиревій Ірині Миколаївні та Матусевій Дарʼї Олександрівні за підготовку ліцеїстів до творчого конкурсу, адже ваші зусилля та вміння навчати й надихати молодь допомогли їм розкрити свій творчий потенціал та підготуватися до конкурсу на високому рівні.

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо зі здобуттям бронзової медалі в Балтійській олімпіаді з інформатики нашого ліцеїста СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г), який брав участь у змаганнях у складі збірної України в місті Люнгбю (Данія). Захід організовано та проведено Технічним університетом Данії (DTU).

Бажаємо Андрію вірити у власні сили та продовжувати йти до своєї мети, адже шлях долає той, хто не зупиняється!

Щиро дякуємо за підготовку ліцеїста до змагань нашому викладачу інформатики, тренеру юних програмістів Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої перемоги!

01.05.2023

Наші ліцеїсти та ліцеїстки у квітні 2023 року стали учасниками й учасницями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, географії та хімії, що проходили дистанційно.

Наша біологиня ДАВИДЕННКО АЛЬОНА (Л-11Г) проводила кількісний аналіз експресії гена PTGS2 за допомогою ПЛР у реальному часі, досліджувала нервово-рефлекторну регуляцію рухових функцій організму, виконала 120 тестових завдань різних типів.

Юний географ ПЛІЧКО Руслан (Л-10Г) вимірював азимути географічних напрямків, визначав, на скільки підніметься рівень води Світового океану, коли розтане крига, упізнавав географічні об’єкти, пов’язані з першою навколосвітньою експедицією.

А СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г) на олімпіаді з хімії розвʼязувала задачу з органічної хімії, визначаючи сполуку за масовою часткою карбону, зʼясовувала швидкість хімічної реакції та різні константи, досліджувала, з якого сплаву роблять зараз монетки.

І хоча цього року ми не вибороли переможних дипломів, але обіцяємо продовжити підготовку до майбутніх олімпіад і обовʼязково здолати ці інтелектуальні вершини!

Віримо в наше юне покоління учнів-науковців, адже саме за ними майбутнє України! 

20 квітня 2023 року відбувся обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

Вітаємо наших талановитих ліцеїстів!

Гран-прі в номінації «Декламаторське мистецтво» - ПЛОХА Софія (Л-10А), ЮРЕНКО Михайло (Л-11В), у номінації «Хореографічний жанр» - ансамбль бального танцю «Сузір’я», у номінації «Інструментальний жанр» - ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г)!

Диплом І ступеня в номінації «Декламаторське мистецтво» - ГОРОБЕЦЬ Дмитро (Л-9Б), КОЛОТІЄВСЬКИЙ Ярослав (Л-9Г), ЮРЕНКО Михайло (Л-11В)!

Дипломи ІІІ ступеня в номінації «Декламаторське мистецтво» - ПОЛОНСЬКА Дар’я (Л-10Б), у номінації «Вокал» - ДУДА Аріна (Л-8Б), КЛИМЕНЧУК Софія (Л-8Б)!

Бажаємо нашим переможцям ніколи не розлучатися з натхненням, щодня наповнюючи цей світ своїми чудовими роботами.

Дякуємо за підготовку талановитої творчої молоді нашим педагогам-організаторам Баздирєвій Ірині Миколаївні, Матусевій Дарʼї Олександрівні, керівникам хореографічного ансамблю Олександру Тимофійовичу та Людмилі Іванівні Кулішам, викладачам української мови та літератури Старчик Анні Іванівні й Савченко Тетяні Олексіївні.

Наші перемоги - для нашої України!

Першоцвіт.pdf
28.04.2023

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює щиру подяку педколективу Наукового ліцею "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії та окремо викладачу математики ПІДДУБНІЙ Юлії Георгіївні за високий рівень підготовки учениці КЕКАЛО Катерини, випускниці ліцею 2022 року профілю інформаційних технологій. 

Кременчук_Політ_Лист-подяки _Кекало_.pdf

Наші ліцеїстки стали призерками обласного конкурсу юних фотолюбителів «Моя Україна» у номінації «Пейзаж», здобувши дипломи ІІІ ступеня!

Вітаємо ЛЕОНТОВІЧ Катерину (Л-10В) та ЛЕБЕДЄВУ Діану (Л-10В) і бажаємо зробити ще багато вдалих кадрів і відзняти безліч яскравих сюжетів, чудових результатів і широких просторів фантазії!

Дякуємо за підтримку учениць педагогам-організаторам ліцею Баздиревій Ірині Миколаївні та Матусевій Дарʼї Олександрівні!

Наші перемоги - для нашої України! 

Сьогодні, 27 квітня, учениці ліцею "Політ" узяли участь у І учнівських наукових читаннях "The first steps to science", організованих Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

Свої наукові дослідження представили МІШІКЯН Поліна (Л-10Б), ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б), ШАРА Катерина (Л-9Б), ЧУБ Ярина (Л-11А), БОГОМАЗ Марія (Л-10А), ДЕНИСЕНКО Єлизавета (Л-11Б).

Ми пишаємося нашими юними науковицями, які продовжують свої дослідження, незважаючи ні на що, та віримо в блискуче майбутнє української науки та нашої держави!

Дякуємо за підготовку та супровід учасниць інтелектуального заходу науковим керівникам Пилипенку Володимиру Олексійовичу, Савченко Тетяні Олексіївні, Яценко Тетяні Володимирівні, Куліковій Тетяні Василівні. 

27.04.2023

У нас чудова новина!

Вітаємо призера (диплом ІІ ступеня) IV (усеукраїнського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ШЕМЕТОВА Богдана (Л-10Г)!

Також Богдан став призером IV Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії, посівши ІІІ місце .

Бажаємо Богдану не зупинятися на досягнутому, бути крутішим, ніж Д.Менделєєв, зробити безліч великих відкриттів і нових досягнень! Нехай рух атомів усередині тебе створює міцну кристалічну решітку впевненості та цілеспрямованості!

Щиро дякуємо за якісну підготовку учня до олімпіадних змагань викладачу хімії Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!Вітаємо наших переможниць і призерок Усеукраїнської учнівської

науково-практичної конференції «Універсіада-2023», проведеної Київським міжнародним університетом!

Дипломами І ступеня нагороджені БОГОМАЗ Марія (Л-10А), МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А), ЧУБ Ярина (Л-11А)!

Дипломи ІІ ступеня вибороли БОНДАРЕНКО Альона (Л-10А) та ЛАШИНА Софія (Л-10Г)!

Бажаємо нашим ліцеїсткам успіхів і наснаги в продовженні наукових звершень і щедрих ужинків на науковій ниві!

Дякуємо за плідну та якісну роботу з ученицями науковим керівникам Куліковій Тетяні Василівні та Яценко Тетяні Володимирівні.

Наші перемоги - для нашої України!

26.04.2023

20-24 квітня 2023 року в місті Кракові (Польща) відбулися фінальні етапи Всеукраїнських юніорської та дівочої олімпіад з інформатики.

Вітаємо наших переможців ВИШНЯКА Назара (Л-9Г), який виборов диплом ІІ ступеня серед юніорів, і ДЕНЬГУ Олесю (Л-8Б) з дипломом ІІІ ступеня в дівочій олімпіаді!

Бажаємо нашим ліцеїстам, щоб попереду було ще багато цікавих завдань, високих швидкостей і небувалих можливостей!

Щиро дякуємо за якісну та професійну підготовку наших переможців викладачу інформатики Мельнику Валентину Івановичу!

Наші перемоги - для нашої України!

Вітаємо БЕРКО Лілію (Л-10А) із перемогою в ІV (усеукраїнському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Диплом ІІІ ступеня засвідчив майстерне володіння словом, креативність мислення та творчі здібності нашої талановитої ліцеїстки! Бажаємо, щоб сучасне розуміння Шевченкових творів і далі допомагало осягати життя й генерувати нові ідеї.

Щиро дякуємо за якісну підготовку учениці до конкурсу викладачу української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні!

Наші перемоги - для нашої України!

24.04.2023

Нові обличчя, нові емоції, враження, щире спілкування… І головне - усе це наживо в стінах рідного ліцею «Політ»!

22 квітня ми вітали на Дні відкритих дверей усіх, хто виявив цікавість до нашого закладу, хто бажає стати членом дружної ліцейної родини.

І були переможці олімпіади «Пролісок», і безпечний квест «Навчання в умовах війни», і цікава екскурсія, і запитання, що отримали свої відповіді, і наша шалена руханка - усе, що подарувало радість живого спілкування й підтвердило наміри вступників у червні прийти в приймальну комісію Наукового ліцею «Політ». До зустрічі! 


https://www.facebook.com/watch/?v=621530252803867     
13.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

22 квітня 2023 року ліцей “Політ” запрошує учнів 7-9 класів і їхніх батьків на День відкритих дверей у ліцеї та олімпіаду з навчальних предметів “Пролісок-2023”. Захід розпочнеться о 09:00 в офлайн-режимі (наживо).

Ви матимете можливість дізнатися основну інформацію про умови вступу до ліцею у 2023 році, узяти участь в олімпіаді з навчальних предметів ,,Пролісок”, пройти квест ,,Навчання в умовах війни”, познайомитися з нашим закладом освіти наживо, поставити запитання щодо вступної кампанії адміністрації закладу.

Пропонуємо зареєструватися для участі в заході за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAz56fCfDk5rWQsnZitbcXPrMi1ccbJM_iuxnn69CQt1xG9g/viewform 

Чекаємо на зустріч з Вами за адресою м. Кременчук, вул. Лізи Чайкіної, 33, актова зала коледжу.


14.04.2023

Ві-та-є-мо!

Наші переможці ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики найкрутіші!

Вітаємо із перемогою СТОЛІТНЬОГО Андрія (Л-11Г) - І місце; КОЗЛОВСЬКОГО Олександра (Л-11Г), ВОЛОЧАЯ Романа (Л-10Г), ГУЗА Назара (Л-10Г), ВИШНЯКА Назара (Л-9Г) - ІІ місце; ДЕБЕЛОГО Андрія (Л-11Г), ЛИТВИНЕНКО Софію (Л-10Г), БОГУНА Івана (Л-9Г), МАЛИКА Костянтина (Л-9Г), ЛАВРОВУ Вікторію (Л-9Г) - ІІІ місце!

Бажаємо нашим переможцям зробити ще безліч відкриттів у програмуванні й успішно запускати власні програми, а в житті бути запрограмованими тільки на щастя, відмінний настрій і успіх!

Щиро дякуємо за якісну підготовку переможців, високопрофесійну роботу викладачу інформатики, народному вчителю України Мельнику Валентину Івановичу! Ви найкращий!

Наші перемоги - для нашої України!


ОЛІМПІАДА інформатика.pdf
10.04.2023

Наші ліцеїсти та ліцеїстки у квітні 2023 року стали учасниками й учасницями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й математики, що проходили у Львові й Ужгороді відповідно.

Наші філологині БЕРКО Лілія (Л-10А) та МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А) продемонстрували високу ерудованість, національну свідомість, незламність і любов до рідного слова, пишучи у творчій майстерні, працюючи в лабораторії редактора й змагаючись на синтаксичному ринзі , а також створюючи літературний портрет і долаючи літературний бліц .

А юні математики ДЕНЬГА Олеся (Л-8Б), ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г) та СТОЛІТНІЙ Андрій (Л-11Г) розв’язували задачі на доведення існування чисел, нерівних між собою, кожне з яких дорівнює квадрату суми всіх інших чисел, на застосування теорії графів і подільності, поміркували про стратегію перемоги в тенісному турнірі й над властивостями вписаних та описаних многокутників.

І хоча цього року ми повернулися додому без переможних дипломів (хоч дехто з учнів був дуже близьким до призових місць), але досвід участі в такого рівня змаганнях, спілкування наживо з інтелектуальною учнівською спільнотою, прагнення до саморозвитку спонукають тільки до роботи над помилками й до бажання знову спробувати свої сили в олімпіадному русі!

Щиро тішимося нашим юним поколінням, адже саме ці діти - майбутнє України!

IV етап олімпіад.pdf

Вітаємо нашу команду юних математиків «Матриця» (БОГУН Іван, ВИШНЯК Назар, ГАВРЮК Дар’я, НАГОША Кирило, група Л-9Г) з ІІ місцем у конкурсі командних математичних головоломок «Командоломки. Пішачок», проведеному під час святкування Міжнародного дня Пі Лабораторією математичних наук НЦ МАН України!

Бажаємо вам легких рішень життєвих питань, правильних відповідей і позитивних результатів, щоб удача постійно збільшувалася!

Висловлюємо подяку викладачу математики Пановій Наталії Володимирівні за підготовку учнів і високий результат, здобутий у змаганнях.

Наші перемоги - для нашої України!

Матриця.pdf
04.04.2023

Вітаємо переможців та призерів Усеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!», проведеного на відзнаку роковин з дня народження Т.Г. Шевченка. Цьогоріч конкурс проходив під гаслом «Встане Україна. …Світ правди засвітить…»

І місце

КОЛОТІЄВСЬКИЙ Ярослав (Л-9Г)

ЛАВРОВА Вікторія (Л-9Г)

ФЕЛЬДМАН Діана (Л-10Б)

ІІ МІСЦЕ

ГУТНИК Ілля (Л-9Г)

УСТИМЕНКО Ольга (Л-9Г)

АНТІПОВА Яна (Л-10Б)

БОЛГАРОВА Уляна (Л-10Б)

ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б)

МИХАЙЛИК Софія (Л-10В)

СОРОКІНА Ірина (Л-10В)

СУГАК Глєб (Л-10В)

КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр (Л-11Г)

ПИСАРЕНКО Микола (Л-11Г)

ІІІ МІСЦЕ

ГУЖИН Дмитро (Л-8Б)

Бажаємо нашим переможцям залишатися щирими українцями, зберігати традиції рідного народу та вірити в його світле майбутнє!

Дякуємо за підготовку наших учнів і учениць викладачам української мови та літератури Козловській Наталі Володимирівні, Старчик Анні Іванівні, Савченко Тетяні Олексіївні, Ладягіній Валентині Павлівні.

Наші перемоги - для нашої України!


29.03.2023

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об'єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета – протидія кремлівській пропаганді та фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

 Електронні посилання на ресурси проєкту «МРІЯ»:

https://mriya.social/  (офіційний сайт проєкту);

https://t.me/stoprussiachanel  (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);

@stopdrugbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

https://t.me/ukraine_avanger_bot  (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).


ЕКОСИСТЕМА Мрія.docx
27.03.2023

24 березня 2023 року в ліцеї «Політ» пройшов День відкритих дверей. Якщо ви не змогли бути присутніми на онлайн-зустрічі, то маєте змогу переглянути відеозапис заходу. До зустрічі! 

https://drive.google.com/file/d/1OiV6zyXFOWlR7JmD1XQdDxPfEzINyaMG/view?fbclid=IwAR3jAUuW1QanEdqFHBThJXq4ib7TLpgljiltbHnfRk9cg3zJeq267W6GHpU 

27.03.2023

24 березня 2023 року, ми провели чергову зустріч під час Дня відкритих дверей у ліцеї «Політ» та підбили підсумки VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу учнівської творчості "Kids'Art-2023".

Наші гості під час онлайн-заходу отримали інформацію про те, чим живе ліцей сьогодні, які умови вступу будуть діяти цьогоріч під час вступної кампанії.

Ми раді були бачити зацікавлених та щирих абітурієнтів і їхніх батьків! Приєднуйтеся до нашої дружної родини ліцею «Політ»!


23.03.2023

Завтра, 24 березня, о 13:00 ліцей «Політ» чекає в гості майбутніх вступників і їхніх батьків на День відкритих дверей. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі.

Якщо ви не встигли зареєструватися для участі, але дууууже хочете до нас потрапити, то розміщуємо посилання на приєднання до онлайн-зустрічі!

Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія та ліцей «Політ» запрошують вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: День відкритих дверей у коледжі та ліцеї.

VІ Усеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської творчості "Kids'Art-2023"

Час: 24 березня 2023 01:00 PM Київ

Підключиться до конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/83065094742?pwd=VW5oWXdhVjJqWS9RZ2RKcjd2b0Jxdz09&fbclid=IwAR3kw2yGUhvOR2O1uocuozfZ3ynMFewQh2kUb9HirkIxQOkH507vYwW6ixc#success  

Ідентифікатор конференції: 830 6509 4742

Код доступу: 843638
24 березня 2023 року ліцей “Політ” запрошує учнів 7-9 класів на День відкритих дверей та VІ Усеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської творчості “Kids'Art-2023”. Захід розпочнеться о 13:00 в онлайн-режимі.

Ви матимете можливість дізнатися основну інформацію про умови вступу до ліцею у 2023 році та поставити запитання щодо вступної кампанії адміністрації закладу.

Пропонуємо зареєструватися для участі в заході за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdHfpzBiXy7ytk-XrgomkCkY2HBbXnW6yV2gt02APwytAi2Ag/viewform 

22.03.-23.03.2023 на вказані Вами під час реєстрації контактні дані надійде запрошення на онлайн-зустріч.


22.03.2023

У Кременчуці до Всесвітнього дня поезії провели міський конкурс читців української поезії. Переможницею цих змагань стала учениця ліцею «Політ» СПРИНЧАК Олексія (Л-9Г), яка посіла І місце!

Бажаємо Олексії знаходити натхнення в найпростішому й отримувати неймовірне задоволення від власних досягнень! Поетичного злету вище хмар!

Дякуємо за підтримку учениці викладачу української мови та літератури Старчик Анні Іванівні!

Наші перемоги - для нашої України! 
21.03.2023

Вітаємо переможницю ІІІ Міжшкільного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з українознавства «Учітесь, брати мої! Думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» ЖУК Катерину (Л-11Б), яка здобула диплом І ступеня за роботу в номінації «Краєзнавство» на тему «Місто Глобине від часів палеоліту до сучасності»!

Бажаємо, щоб уміння дивитися на речі та події з нових і цікавих ракурсів приносило безліч цікавих відкриттів та емоцій у житті.

Щиро дякуємо викладачу історії Брусенко Марині Михайлівні за високий рівень підготовки учасниці конкурсу, громадянську свідомість та творчу працю на освітянській ниві!

Наші перемоги - для нашої України!

17.03.2023

Вітаємо призерів ІІ етапу ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2023» і ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023»!

ЛЕВЧЕНКО Григорій (Л-9Б) - диплом ІІІ ступеня за розробку «Ukraine Eco Simulator» у категорії «Навчальні/Програмування». Авторська робота Григорія визнана журі номінантом на суперфінал національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2023», який відбудеться 30-31 березня 2023 року. Бажаємо успішного захисту проєкту та перемоги нашому ліцеїсту!

ФЕДІРКО Владислав (випусник ліцею 2022 року, вихованець філії МАН) - диплом ІІІ ступеня за розробку «Вивчай географію за картою світу» у категорії «Web-розробки/Програмування».

ГУТНИК Ілля (Л-9Г) - диплом ІV ступеня за розробку «Онлайн-платформа для вивчення фізики дев'ятикласникам в умовах дистанційного навчання» у категорії «Web-розробки/Науковий проєкт».

Бажаємо нашим учасникам інтелектуальних змагань не зупинятися на досягнутому, і нехай комп'ютерні технології в житті приносять лише користь.

Щиро дякуємо за роботу з талановитими ліцеїстами викладачам інформатики Лисенко Тетяні Іванівні та фізики Мельник Антоніні Анатоліївні.

Наші перемоги - для нашої України!

09.03.2023

28 лютого - 3 березня 2023 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» провів ІІ етап Усеукраїнського науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» - національний етап Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023.

Вітаємо переможців та призерів цих інтелектуальних змагань юних науковців!

Диплом І ступеня  в категорії «Інженерна механіка (ENMC)» - ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г).

Диплом ІІ ступеня в категорії «Робототехніка та інтелектуальні машини (ROBO)» - ШЕМЕТОВ Богдан (Л-10Г), у складі збірної команди.

Дякуємо нашим талановитим дослідникам, які із заплющеними очима готові проєктувати й модернізувати! Бажаємо їм побільше цікавих задач і втілених у життя ідей!

Вдячні за підтримку обдарованої молоді та мудрі поради нашим викладачам-науковцям Мельник Антоніні Анатоліївні й Джавахішвілі Сергію Георгійовичу!

Наші перемоги - для нашої України!

08.03.2023

Живе Тарасове слово. 7 березня 2023 року, звучало зі сцени Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді!

Вітаємо тріо «Політ», ЮРЕНКА Михайла (Л-11В), КОЛОТІЄВСЬКОГО Ярослава (Л-9Г), ГОРОБЦЯ Дмитра (Л-9Б), які стали призерами VI обласного конкурсу читців

«Тарасовими шляхами» та вибороли диплом ІІІ ступеня !

Особливу нагороду за акторську майстерність, психологічну глибину та художню цілісність образу отримав наш ЮРЕНКО Михайло!

Віримо, що вічне Шевченкове слово буде звучати скрізь і завжди, а його «Розрита могила» своєю актуальністю вражатиме ще не одне покоління українців!

Дякуємо хлопцям та їхнім викладачам української мови й літератури Старчик Анні Іванівні, Савченко Тетяні Олексіївні, Шаповал Ользі Григорівні за те, що, окрилені музою Тараса Шевченка, ви даруєте нам своє натхнення й талант!

Наші перемоги - для нашої України!

У січні 2023 року факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» провів Усеукраїнську інтернет-олімпіаду з англійської мови для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти України.

Вітаємо наших ліцеїсток - призерок олімпіади ЛИТВИНЕНКО Софію (Л-10Г), яка виборола диплом ІІ ступеня , та ВЕРБУ Дар‘ю (Л-11А), яка здобула диплом ІІІ ступеня !

Бажаємо наснаги, невичерпної енергії в здобутті нових знань та відмінних успіхів у всіх починаннях!

Щиро дякуємо за якісну підготовку учасниць інтелектуальних змагань викладачам англійської мови Мороз Ользі Миколаївні та Верещаці Валентині Володимирівні!

Наші перемоги - для нашої України!

06.03.2023

Вітаємо наших призерів GENIUS Olympiad Ukraine - найбільшого Всеукраїнського конкурсу проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів.

У категорії «Наука. Якість навколишнього середовища» срібну медаль виборов ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-9В) з проєктом «Система комп’ютерного зору для розпізнавання сміття» , а Почесною відзнакою нагороджена ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г), яка презентувала «Розробку сервісу діагностики мікроклімату закритих приміщень» .

Дякуємо нашим ліцеїстам за небайдужість до екологічних питань та прагнення зробити цей світ кращим!

Дуже важливими в підготовці до змагань є професійна підтримка та мудрі поради наших викладачів, які працюють з талановитими учнями, Лисенко Тетяни Іванівни та Мельник Антоніни Анатоліївни. Щиро дякуємо їм за це!

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

ІІІ місця посіли учні ліцею ПЛІЧКО Руслан (Л-10Г) та ГРИГОРАШ Марк (Л-8Б)!

Бажаємо, щоб історія не стояла на місці й відкривала для вас усе нові й нові кордони, успіхів та унікальних фактів і знахідок, цікавих домислів і припущень, захоплюючих подорожей сторінками минулих років.

Дякуємо за якісну підготовку призерів олімпіади викладачам історії Пилипенку Володимиру Олексійовичу та Карагановій Олені Андріївні!

Наші перемоги - для нашої України! 

Вітаємо переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

І місце

БЕРКО Лілія (Л-10А)

ІІ місце

МОСКОВЕЦЬ Поліна (Л-9А)

МАЛЕЦЬ Анжела (Л-10А)

ІІІ місце

ЛЯХОВЕНКО Альона (Л-8А)

ТОДОСІЄНКО Поліна (Л-8А)

ЧУБ Ярина (Л-11А)

Бажаємо вам, наші юні знавчині філології, легкого й красивого користування навичками володіння рідною мовою у творчих роботах, а також захопливих подорожей сторінками української літератури.

Щиро дякуємо за професійну підготовку талановитих учениць до змагань викладачам української мови та літератури Малюк Юлії Валентинівні, Старчик Анні Іванівні, Шаповал Ользі Григорівні.

Наші перемоги - для нашої України!

28.02.2023

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2023 році!

Цього року в ліцеї 18 таких юних науковців!

І місце

ПОПАДІНА Юлія (Л-11Г), секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

БОГОМАЗ Марія (Л-10А), секція «Педагогіка»

ІІ місце

ЧУБ Ярина (Л-11А), секція «Кримськотатарська гуманітаристика»

МАКОВЕЦЬКА Вероніка (Л-10А), секція «Історичне краєзнавство»

СУПРУН Дмитро (Л-11В), секція «Програмна інженерія»

ПЕТРІКЕЙ Михайло (Л-9В), секція «Системи та технології штучного інтелекту»

ШАРА Катерина (Л-9Б), секція «Мистецтвознавство»

ГУТНИК Ілля (Л-9Г), секція «Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність»

ЛУЦЬКА Маргарита (Л-10Б), секція «Історія України»

МІШІКЯН Поліна (Л-10Б), секція «Історичне краєзнавство»

МІХНО Марія (Л-11Б), секція «Менеджмент та маркетинг»

ІІІ місце

ПЛОХА Софія (Л-10А), секція «Англійська мова»

БОНДАРЕНКО Альона (Л-10А), секція «Українська мова»

ДЕНИСЕНКО Єлизавета (Л-11Б), секція «Українська мова»

КОЛОМІЄЦЬ Марія (Л-11А), секція «Українська література»

ВЛОХ Ольга (Л-10А), секція «Психологія»

ШАПОВАЛ Поліна (Л-11Б), секція «Історія України»

ТКАЧУК Кирило (ПО-12), секція «Правознавство»

Шлях до перемоги важкий, але приємний, тому бажаємо вам, наші учні та учениці, нових творчих і наукових успіхів і відкриттів задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання нашої Батьківщини!

Щиро дякуємо нашим науковим керівникам, які професійно та з великою любов’ю до справи готують майбутніх учених, Мельник Антоніні Анатоліївні, Яценко Тетяні Володимирівні, Куліковій Тетяні Василівні, Лисенко Тетяні Іванівні, Пилипенку Володимиру Олексійовичу, Савченко Тетяні Олексіївні, Карагановій Олені Андріївні, Іваненко Тамарі Іванівні, Пономаренко Олені Олександрівні, Старчик Анні Іванівні, Кроту Володимиру Олександровичу, Каменському Володимиру Григоровичу!

Наші перемоги - для нашої України! 
МАН.pdf
27.02.2023

26 лютого 2023 року відбулися наукові конференції в 19 секціях Малої академії наук України під час ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, у яких наші ліцеїстки та ліцеїсти презентували свої наукові проєкти, продемонстрували глибоке розуміння досліджуваних тем, широту наукового світогляду та актуальність і важливість представлених відкриттів для сьогодення.

Залишилося дочекатися оголошення результатів! Тримаємо кулачки та віримо в краще!